Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Przemyśl.

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy już weryfikację złożonych przez Państwa ankiet aktualizacyjnych, potwierdzających wolę uczestnictwa w projekcie „Energia odnawialna dla gminy Żurawica, Przemyśl, Stubno” obejmującego montaż instalacji odnawialnych źródeł energii - panele fotowoltaiczne na obiektach prywatnych mieszkańców w ramach RPO WP na lata 2014--2020, Działanie 3.1 Rozwój OZE.

Wszystkie osoby, które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy w dniach od 14 do 28 marca br. do Urzędu Gminy Przemyśl – ul. Borelowskiego 1, w którym będziecie mogli Państwo sfinalizować podpisanie umowy.*

*Podpisanie umowy w powyższym terminie gwarantuje uczestnikom projektów parasolowych, u których montowane będą instalacje fotowoltaiczne, utrzymanie zasad rozliczeń z zakładem energetycznym na tzw. „starych zasadach” - czyli na zasadach sprzed nowelizacji ustawy Prawo energetyczne.

Zmiany zakładają zakończenie systemu opustów, który funkcjonuje od 2016 roku. System zakłada, że prosumenci za każdą 1 kWh wprowadzonej do sieci nadwyżki wyprodukowanej energii mogą odebrać 80% (mikroinstalacje do 10 kW) lub 70% (10-50 kW) tej energii.

Informacji na temat udziału w projekcie udzielają:

Mateusz Kowalski - tel. 16 888 94 33 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dawid Janiszczak - tel. 16 888 94 09 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon do Urzędu Gminy: 16 670 48 00