Rajd odwołany

W związku z zaistniałą i przewidywaną na dzisiaj i jutro sytuacją meteorologiczną zmuszeni jesteśmy odwołać IV Biało - Czerwony Rajd Rowerowy.

Kilkudniowe intensywne opady deszczu oraz nieodpowiednie warunki na miejscu startu (Fort V Grochowce), mety (Fort VIII Łętownia) a także na poszczególnych etapach planowanej trasy (pełne kałuż i błota drogi gruntowe oraz rozmyte drogi polne i dojazdowe do przepraw na Wiarze) spowodowały decyzję o odwołaniu rajdu.

W ostatnich godzinach docierały do nas sygnały rezygnacji poszczególnych osób a nawet całych grup z uczestnictwa w rajdzie ze względu na warunku pogodowe.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jednocześnie zapewniamy, że w innym bardziej dogodnym terminie, przy zdecydowanie bardziej sprzyjających warunkach postaramy się zorganizować imprezę podobnego typu - o czym zapewne z wyprzedzeniem poinformujemy.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.