Zaproszenie do udziału w konsultacji

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie gminy Przemyśl do udziału w konsultacji dotyczących „Rocznego programu współpracy gminy Przemyśl z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok”. Celem głównym programu jest kształtowanie ładu społecznego w środowisku lokalnym poprzez budowanie partnerstwa między gminną administracją samorządową i organizacjami pozarządowymi, a także określenie czytelnych zasad w zakresie wspierania przez gminę działań organizacji. Konsultacja polega na wyrażeniu pisemnej opinii dot. załączonego w/w dokumentu przez uprawnione podmioty w terminie do 16 listopada 2018 r. do godz. 12:00 i dostarczenie jej na adres: Gmina Przemyśl, ul. Borelowskiego 1, 37-700 Przemyśl lub przesłanie pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (z 155-2019.pdf)ZarządzeniePDF924 kB
Download this file (Zaproszenie do konsultacji.pdf)ZaproszeniePDF52 kB

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.