Szlachetna Paczka 2019 w Gminie Przemyśl

Szanowni Państwo.

Pragnę poinformować, że w bieżącym roku ponownie w naszym przemyskim rejonie ruszyła ogólnopolska akcja SZLACHETNA PACZKA 2019. Jest to projekt społeczny  organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Na naszym terenie projekt realizowany jest już od 10 lat. Chcemy pokazać, że nie jest nam obojętny los potrzebujących rodzin.

W związku z powyższym pragnę zaprosić Państwa do zbiórki. Z zebranych pieniędzy zostaną zakupione niezbędne artykuły codziennego użytku. Podczas wcześniejszych akcji w mieście oraz powiecie przemyskim wszystkie rodziny zgłoszone do projektu otrzymały wsparcie. To dzięki Wam Święta Bożego Narodzenia dla tych osób były radosne, a My udowodniliśmy, że potrafimy się zjednoczyć we wspólnym celu jakim jest pomoc w trudnym momencie życia. W gminie Przemyśl, mieście Przemyślu oraz w pobliskich gminach na naszą pomoc czeka wiele rodzin. W tym roku znowu pokażmy naszą wrażliwość i serce. Liczymy na dowolne datki, przyda się każda złotówka. Akcja trwa do 30.11.2019. Jeśli zdecydujecie się na pomoc, proszę o kontakt z  p. Stellą Bardzińską Urząd Gminy Przemyśl (pokój 217) - 882 044 636.

Z góry dziękuję:
Wolontariusz Szlachetnej Paczki
Stella Bardzińska

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.