Spotkanie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora

W czwartek 14 listopada br. z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora najstarsi mieszkańcy miejscowości z terenu gminy Przemyśl spotkali się w Świetlicy Wiejskiej w Krównikach. Nie brakowało pięknych przemówień, które nawiązywały do życia osób przeżywających swoją drugą młodość, podziękowań i życzeń. W uroczystości wzięli udział Wójt Gminy Przemyśl Pan Andrzej Huk, Zarząd Rady Seniorów Gminy Przemyśl z Przewodniczącą Panią Heleną Radochońską, Prezes Stowarzyszenia Sołtysów Pani Maria Jakubowska, Kierownik GOPS Przemyśl Pan Ryszard Wołoszyn, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krównikach Pani Beata Cichocka, przedstawiciele KRUS-u oraz Radni i Sołtysi. Wójt w swoim przemówieniu zaznaczył jak nieocenioną rolę pełnią Seniorzy w naszym życiu, zachęcił do wspólnego świętowania i życzył wszystkim Solenizantom wiele radości, zdrowia i pogody ducha. Podczas spotkania poruszono również tematy związane systemem wsparcia społecznego i instytucjonalnego osób starczych na terenie gminy. Artystycznych wrażeń zebranym gościom dostarczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Krównikach. Na wszystkich licznie przybyłych czekał poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Krównik. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze. Rozmowy wspomnienia, a także tańce sprawiły, że zacni Seniorzy na chwilę mogli oderwać się od codziennych trosk.

Organizatorem tegorocznego Dnia Seniora był Wójt wraz z Radą Seniorów Gminy Przemyśl.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.