Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - wnioski w sprawie dofinansowania od 11.05 do 10.06.2020 r.

Gminna Komisja Rozwiązywania

Problemów Alkoholowych

w Przemyślu

informuje, że w dniach

od 11 maja – do 10 czerwca 2020 roku

przyjmuje wnioski w sprawie dofinansowania z Funduszu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych inicjatyw i  przedsięwzięć środowiskowych oraz szkolnych o charakterze organizacji pożytecznie spędzonego wolnego czasu z elementami edukacji oraz profilaktyki w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom psychosomatycznym  i behawioralnym oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie Gminy Przemyśl, realizowanych dla mieszkańców Gminy Przemyśl w okresie od VI  –  do XI 2020r.

Wnioski powinny uwzględniać obowiązujące uwarunkowania związane

z stanem epidemicznym!

Oferta adresowana jest do lokalnych organizacji społecznych

(m.in. NGO-sów, KGW, OSP, ZHP, Szkół, Rad Sołeckich)

z terenu Gminy Przemyśl.

Wnioski należy składać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Przemyślu – ul. płk. M. Borelowskiego 1 (I piętro), w  zamkniętych kopertach

z napisem:

„PROFILAKTYKA ŚRODOWISKOWA”

wykorzystując załączony druk wniosku.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (wniosek_o_dofinansowanie__wzor_gkrpa20.docx)wniosek_o_dofinansowanie__wzor_gkrpa20.docxWniosek o dofinansowanie - wzór w formacie docx (Word)20 kB
Download this file (wniosek_o_dofinansowanie__wzor_gkrpa20.pdf)wniosek_o_dofinansowanie__wzor_gkrpa20.pdfWniosek o dofinansowanie - wzór w formacie pdf283 kB
Download this file (GKRPA_11-05-2020 informacja.pdf)GKRPA_11-05-2020 informacja.pdfPełny tekst informacji - skan dokumentu w formacie pdf54 kB