Obóz Szkoleniowy Kadr Podkarpacia

W dniach od 23.08 do 29.08 2015 cztery dziewczyny z naszej gminy: Ewelina Wesołowska, Klaudia Balicka, Wiktoria Czyzowska (ZS Ujkowice) oraz Oliwia Domin (ZS Nehrybka) przebywają na obozie szkoleniowym Kadr PODKARPACIA w Kolbuszowej  na którym przygotowują się do jesiennych meczów. Czekać na nie będą pojedynki, w których zmierza się z województwami Małopolskim, Świętokrzyskim oraz Lubelskim. Na obozie dziewczyny pracują nad taktyką, kondycja oraz zgraniem.

Powołania można uznać jako wielki sukces dziewczyn za ich pracę. Warto dodać ze Oliwia i Wiktoria są już zawodniczkami Resovi Rzeszów i przed nimi wielka kariera.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.