VII Powiatowy Konkurs Papieski

„Jan Paweł II – Patron Rodziny”.

16 października 2015 r. w ZS w Drohojowie miało miejsce ogłoszenie wyników i uroczyste rozdanie nagród w VII Powiatowym Konkursie Papieskim. Uczniowie Zespołu Szkół w Grochowcach z powodzeniem wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu.

W konkursie plastycznym uczennica Kinga Makarowska zdobyła III miejsce w kategorii gimnazjum, natomiast Wiktoria Chomik zdobyła wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych. W kategorii muzycznej piosenkę zaśpiewała Martynka Burchała, niestety nie udało jej się zająć punktowanego miejsca. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.