Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Złote Gody to jubileusz, który w naszej polskiej tradycji obchodzimy szczególnie uroczyście. Z życia Jubilatów wynika niejedna nauka dla tych, którzy wybrali lub wybiorą wspólnotę małżeńską. Ponad pół wieku temu przyrzekali sobie wierność i uczciwość małżeńską. Przede wszystkim jednak obiecali darzyć się uczuciem, które mimo wielu lat nie wygasło. Pamiętali, że miłość to przede wszystkim budowanie wspólnego zaufania oraz cierpliwe znoszenie i wierne dzielenie się każdym sukcesem i smutkiem.

Taka wytrwałość z pewnością zasługuje na uznanie. Dlatego też 2 lutego 2016 roku w Urzędzie Gminy Przemyśl Wójt Gminy – Andrzej Huk osobiście odznaczył Wiesławę i Adama Szegdę z Ostrowa oraz Danutę i Jana Ponieważ z Nehrybki medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Kierując pod adresem Jubilatów podziękowania za piękny przykład dla młodego pokolenia, nie krył słów podziwu dla niezłomności życia we wzajemnym szacunku oraz miłości.

Złotym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat pełnych zdrowia i spokoju.

Galeria zdjęć

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.