Najlepszy Sołtys - 2016

Spośród niemal 400 gospodarzy wsi z powiatów przemyskiego, jarosławskiego, przeworskiego i lubaczowskiego wyłonionych zostało 44 a wśród nich Sołtys Wsi Wapowce - Pan Dariusz Kinasz, który wygrał pierwszy etap konkursu. 

Drugi etap głosowania potrwa od 5 do 23 października do godz. 23.59

Wtedy to zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma tytuł Najlepszego Sołtysa 2016.

Głosowanie odbywa się za pomocą kuponów plebiscytowych publikowanych na pierwszej stronie każdego kolejnego numeru Życia Podkarpackiego. Jedna osoba może wysłać na adres: ul. Barska 15, 37-700 Przemyśl, wrzucić do skrzynki redakcyjnej lub osobiście przynieść do redakcji dowolną liczbę kuponów ważnych przez 6 dni od daty publikacji. Na kuponie zaznaczamy pole TAK, co jest równoznaczne z wyrażeniem poparcia dla działalności danego kandydata. Jeden kupon liczy się jako 2 głosy w plebiscycie.

Głosujemy także za pomocą SMS-ów wysłanych pod numer 7148 o treści: zycie.477.TAK Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Przemyśl do głosowania. 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.