Nie czekaj ! Zbadaj się ! Wójt Gminy Przemyśl we współpracy z Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie, zapraszają do skorzystania z programu „Profilaktyka 40 Plus”, skierowanego do osób po 40 roku życia.
W ramach akcji nasi mieszkańcy mogą wykonać bezpłatne badania profilaktyczne.

Dlaczego warto badać się w ramach programu Profilaktyka 40 Plus?

Profilaktyka 40 Plus to pakiet badań laboratoryjnych, który pokaże Ci jaki jest Twój stan zdrowia.

Wiele chorób, szczególnie w początkowym stadium rozwoju, przebiega nie dając żadnych objawów. Jeśli zdiagnozuje się je jak najszybciej, można natychmiast wdrożyć odpowiednie leczenie. A to zwiększy szanse na wyleczenie i pozwoli na uniknięcie poważnych konsekwencji zdrowotnych w przyszłości.

Badania są zupełnie bezpłatne, więc jedyne co musisz zrobić to poświęcić czas dla siebie samego!

Aby umówić się na badanie należy zadzwonić na numer infolinii Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie - 517 194 743.

Na badanie prosimy zgłosić się z dowodem osobistym na czczo, zabierając ze sobą próbki moczu i kału.
Informacje na temat programu można uzyskać również w Urzędzie Gminy Przemyśl pod numerem (16) 888 94 00 .