Fundusze Europejskie - Program Lokalny

Projekt „Sięgnij po zawód”  realizowany przez firmę ITEB Beata Mierzejewska w partnerstwie z HOG POLSKA Jakub Gibała, współfinansowany jest  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 Priorytet VII. Regionalny rynek pracy Działanie 7.1. Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy- projekty konkursowe

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne lub bierne zawodowo:

 • które ukończyły 30 r.ż.
 • posiadających niskie wykształcenie tj. co najwyżej średnie
 • zamieszkujących  na terenie województwa podkarpackiego w jednym z powiatów(według KC): jasielski, strzyżowski, brzozowski, przemyski ziemski, leski, bieszczadzki, niżański, lubaczowski, kolbuszowski, leżajski, przeworski.

Oferujemy:

 • płatne 6 miesięczne staże zawodowe
 • szkolenia zawodowe 
 • szkolenia kompetencyjne
 • wsparcie  psychologa i doradcy zawodowego
 • pośrednictwo pracy

Zapewniamy:

 • zwrot kosztów dojazdu/ opieki nad dziećmi
 • stypendium szkoleniowe
 • catering
 • materiały szkoleniowe

Biuro projektu:
ul. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów (C.H. EUROPA II ) IV piętro 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.iteb.com.pl
tel. 884 378 333

Osoba do kontaktu:
Beta Mierzejewska, Izabela Koryto