Przedłuża się termin złożenia zgłoszenia/ankiety o posiadanym zbiorniku bezodpływowym (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków w terminie do 30 czerwca 2020 r. 

Zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2018 r. poz. 1454 ze zm.) gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb) oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków.

Mając na uwadze powyższe mieszkańcy gminy zobowiązani są do wypełnienia „Ankiety dla właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Przemyśl – zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych”.

Druki zgłoszenia/ankiety dostępne są w Urzędzie Gminy Przemyśl (pokój nr 208, 209) oraz na stronie internetowej: www.gminaprzemysl.pl

Wypełnione druki/ankiety prosimy składać w Sekretariacie Urzędu Gminy Przemyśl, pok. 202 lub za pomocą operatora pocztowego na adres: Urząd Gminy Przemyśl, ul. Borelowskiego 1, 37-700 Przemyśl lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Plików:
Ankieta.doc
Data 2020-03-05
Wielkość pliku 58 KB
Pobieranie 128

Ankieta.pdf
Data 2020-03-05
Wielkość pliku 139.05 KB
Pobieranie 131

Informacja