Szanowni Państwo ! W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020  r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (§24a), informujemy iż: Urząd Gminy Przemyśl od dnia 05.11.2020 r. (czwartek) do odwołania przechodzi na system pracy hybrydowej.

 

  • Zachęcamy do załatwiania spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz kontaktu telefonicznego: tel. 16 670 48 00.
  • W sytuacjach wymagających osobistego stawiennictwa należy wcześniej skontaktować się telefoniczne w celu ustalenia sposobu załatwienia sprawy w godzinach pracy od 7:30 do 15:30.
  • W przypadku wizyty osobistej należy bezwzględnie zachować obowiązujące zasady bezpieczeństwa (założenie maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości).
  • Informujemy, że wszelkie niezbędne pisma i dokumenty można składać w Biurze Podawczym, znajdującym się na parterze budynku przy głównym wejściu do siedziby Urzędu Gminy.
  • Kasa Urzędu czynna w dni robocze od 9:00 - do 12:00 znajduje się na I piętrze budynku.

 

Postaramy się być do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, niemniej jednak zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Wykaz telefonówWykaz telefonów - GOPS