Rozpoczyna się proces powszechnych szczepień przeciw COVID-19. 

* Od 15 stycznia seniorzy powyżej 80 roku życia mogą zarejestrować się na szczepienia na konkretny termin. 

* Od 22 stycznia, będą mogły zrobić to osoby, które skończyły 70 lat. 

* Pozostałe osoby będą mogły zgłosić chęć zaszczepienia korzystając z infolinii lub poprzez krótki formularz online. Dzięki temu otrzymają informacje, gdy ruszy rejestracja na konkretny termin dla wskazanych grup wiekowych lub zawodowych.

 

Najprościej zarejestrować się dzwoniąc na infolinię – tel. 989

 

Seniorzy lub osoby niepełnosprawne, chcące się zaszczepić, ale mające trudność z dotarciem do wybranego przez siebie punktu szczepień mogą skorzystać z transportu zorganizowanego przez Urząd Gminy Przemyśl. 

Telefon kontaktowy w sprawie transportu: 795 466 024 

dostępny w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 15.00.

 Szczepienia COVID grafika