Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przemyślu informuje, że w dniach od 1 czerwca – do 14 czerwca 2021 roku przyjmuje wnioski w sprawie dofinansowania z Funduszu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych inicjatyw i przedsięwzięć środowiskowych oraz szkolnych o charakterze organizacji pożytecznie spędzonego wolnego czasu; w tym półkolonii - z elementami edukacji oraz profilaktyki w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom psychosomatycznym i behawioralnym oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie Gminy Przemyśl, adresowanych do rodzin/mieszkańców Gminy Przemyśl w okresie od m-ca VI – do m-ca IX 2021 roku.

Oferta skierowana jest do lokalnych instytucji i organizacji społecznych  (m.in.: NG-sów, SZKÓŁ, KGW, OSP, ZHP, RAD SOŁECKICH z terenu Gminy Przemyśl).

Wnioski należy składać do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przemyślu – ul. płk. M. Borelowskiego 1 (I piętro – siedziba GOPS w Przemyślu) w zamkniętych kopertach z napisem: „PROFILAKTYKA ŚRODOWISKOWA – 2021” lub e-mailowo na adres; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym druku wniosku.

Wnioski powinny uwzględniać obowiązujące uwarunkowania związane ze stanem epidemicznym.

Wnioski dostępne są do pobrania na stronie BIP Urzędu Gminy Przemyśl - Przejdź