"Wsparcie organizacji pozarządowej poprzez dofinansowanie wkładu własnego do projektu finansowanego z funduszy zewnętrznych dotyczących realizacji hospicjum".
Zgodnie z art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalność pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 1327, 1265, 1812), organizacja pozarządowa ma prawo z własnej inicjatywy złożyć wniosek o realizację zadania publicznego. Stowarzyszenie Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy Stowarzyszenie Katolickie w Przemyślu w dniu 4 stycznia 2023 r. złożyło ofertę na zadanie pn.: "Wsparcie organizacji pozarządowej poprzez dofinansowanie wkładu wlasnego do projektu finansowanego z funduszy zewnętrznych dotyczących realizacji hospicjum".
 
Oferta została załączona do niniejszego ogłoszenia. Do dnia 12 stycznia 2023 r. do godziny 15.00 można zgłaszać uwagi dotyczące oferty na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Plików:
Oferta
Data 2023-01-05
Wielkość pliku 1.72 MB
Pobieranie 189