Szanowni Państwo.

Mam przyjemność zaprosić Państwa do współudziału i wsparcia wydarzenia pn. „Święto Pieroga w Gminie Przemyśl”. W tegorocznej XV edycji, która odbędzie się 9 lipca 2023 r. na stadionie sportowym w Ostrowie zaplanowaliśmy trochę nowości, ciekawych atrakcji i wprowadzamy ciągłe ulepszenia.

Udział w „Święcie Pieroga” daje Państwu szansę na promocję i wsparcie procesu budowy pozytywnego wizerunku swojej firmy na terenie Gminy, Miasta Przemyśl, a także Powiatu. Mają Państwo możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony, promocji swoich produktów, wyrobów i usług.

Nasze lokalne „święto” wymaga wsparcia silnych, solidnych partnerów i sponsorów. Wierzę, że Państwa zaangażowanie i udział przyniesie obu stronom szereg wymiernych korzyści, a na współpracy skorzystają przede wszystkim uczestnicy imprezy.

PRAGNIEMY ZAPROSIĆ FIRMY, WYSTAWCÓW, HANDLOWCÓW, ARTYSTÓW, RĘKODZIELNIKÓW ORAZ INNE PODMIOTY DO ZGŁASZANIA CHĘCI UCZESTNICTWA W TEGOROCZNEJ IMPREZIE, ZARÓWNO W FORMIE SPONSORÓW JAK I PUNKTÓW HANDLOWYCH.

Szczegółowych informacji oraz zgłoszeń można dokonać w Urzędzie Gminy Przemyśl, ul. Borelowskiego 1, tel.: 16 888 94 00 lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.