Po niespełna 2 latach oczekiwań, 1 czerwca br. odbyło się oficjalne otwarcie Sali Gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Krównikach, na które z ogromną niecierpliwością czekali przede wszystkim uczniowie oraz nauczyciele.
Uroczystość zapoczątkowało odśpiewanie hymnu państwowego oraz przywitanie zgromadzonych gości przez Dyrektora Szkoły Panią Edytę Turek. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Przemyśl Pan Marek Wasiewicz. 
 
Kolejnym punktem wydarzenia było poświęcenie nowo wybudowanej sali przez proboszcza parafii w Krównikach ks. Tadeusza Piwińskiego. 
W dalszej części programu została przecięta wstęga – jako symboliczny akt oddania do użytku nowego obiektu. 
Na zakończenie uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Wszyscy z zapałem i energią pokazywali jak wielką radością życia, zabawą i świętem jest dla nich sport. Swoimi pozytywnymi emocjami, ruchem tanecznym, humorem oraz pięknym śpiewem zachwycali publiczność.