Dożynki Powiatowe w Dubiecku - 2 września 2018 roku.

Piękny wieniec z piękna oprawą słowno-muzyczną przekazali Wójtowi przedstawiciele Nehrybki a wśród nich Pani Radna Janina Kwiatkowska, Sołtys Adam Kania, Prezes Stowarzyszenia "JAWOR" pani Anna Hałyk, Przewodnicząca Gminnej Rady Seniorów pani Helena Radochońska oraz mieszkanki Nehrybki, które zakładają miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich i przedstawicielki młodzieży szkolnej.

Jak to ujął Andrzej Huk, dziękując za wieniec - Nehrybka w najpiękniejszym wielopokoleniowym przekroju przekazała symbol polskiej wsi i polskiego patriotyzmu - Orzeł w Koronie z ryngrafem Matki Boskiej Częstochowskiej na tle biało czerwonej flagi.

Gratulujemy serdecznie delegacji z Nehrybki za pięknie przygotowany krótki występ, piękny wieniec i oprawę. Wśród publiczności dało się usłyszeć wiele głosów, że była to najpiękniejsza oprawa wieńcowa z najpiękniejszym wieńcem na tych Dożynkach.