26 marca 2019 roku w Remizie OSP Ujkowice odbyły się eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM". Po zaciętej rywalizacji najlepsze miejsca oraz kwalifikację do eliminacji szczebla powiatowego osiągnęli :

Grupa I - Szkoła Podstawowa:
1 miejsce - Martyna Gdowska
2 miejsce - Jakub Buczkowski
3 miejsce - Jakub Dańków
4 miejsce - Natalia Kowalska
5 miejsce - Szymon Rusin

Grupa II - Gimnazjum:
1 miejsce - Kinga Wanat
2 miejsce - Kacper Kurpyta
3 miejsce - Karol Jajuga
4 miejsce - Sebastian Pawlus
5 miejsce - Arkadiusz Malik

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, a laureaci czołowych miejsc atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Przemyśl P. Andrzeja Huka. Po zakończonym turnieju organizatorzy uraczyli wszystkich uczestników smacznym posiłkiem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!!!